📱 +48 577 500 850

Dawniej “Angielski dla każdego”

Nauczymy Cię mówić bez wychodzenia z domu

Podczas 4 około godzinnych sesji raz na zawsze wytłumaczymy ci najważniejsze czasy w języku angielskim, żebyś mógł się nimi spokojnie posługiwać i ogarniać testy w szkole (jeśli wciąż się uczysz) 👩‍🎓👨‍🎓

Skuteczna nauka bez wychodzenia z domu

Nikomu z nas nie zależy na tym, żeby umieć jedynie rozwiązywać zadania z angielskiego. Nie na tym polega komunikacja! Wielu z nas marzy o tym, że kiedy pojedziemy za granicę, będziemy mogli swobodnie rozmawiać i poznawać nowe osoby. Czasami mamy też bardziej przyziemne potrzeby związane z pracą albo szkołą. Chcemy podnieść swoje kwalifikacje, dostać awans albo dobrze zdać egzamin i nie stresować się tym, jak nam pójdzie.
W Internecie jest masa materiałów do nauki. Sami też pomagamy już ponad 56 tysiącom osób rozwijać swoje słownictwo po angielsku. Nie każdemu z nas samodzielna nauka przychodzi łatwo. Trochę jak z siłownią – niby jest sprzęt, mogę wykupić karnet, nie tylko to sprawi jednak, że będę fit. Potrzebujemy trenera, który pokaże nam jak bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć, żeby osiągać swoje cele.

Dlaczego kurs online?

Niby każdy z nas wie, co trzeba robić, żeby skutecznie ogarnąć angielski. A nawet jeśli nie wiemy, to jesteśmy w stanie znaleźć materiały w Internecie. Co bardziej ambitni kupują też różne kursy online w formie video. Po jakimś czasie jednak okazuje się, że kurs opłacony, z zapałem zrobiliśmy pierwsze lekcje i tyle… My też tak mamy.
Okazuje się, że często problemem nie jest dostęp do materiałów, ale ktoś, kto nam pomoże z nich skutecznie korzystać. Dodatkowo każdemu z nas co jakiś czas brakuje motywacji i wtedy potrzebujemy drugiej osoby, która nas zachęci i zmotywuje. Dużo łatwiej i skuteczniej uczyć się mając trenera, który podpowie nam, co możemy robić lepiej, zachęci nas, pokaże nasze możliwości i skutecznie poprowadzi do celu.

Zobacz jakie korzyści niesie ze sobą kurs angielskiego online i przekonaj się, że angielski jest naprawdę dla każdego.

Być może jesteś jedną z osób, które chcą mówić po angielsku, ale przez lata prób masz poczucie, że stoisz w miejscu. Niby się uczysz, ale nie widzisz efektów. Kursy angielskiego online powstały po to, żebyś mógł osiągać swoje językowe cele.

Naucz się mówić bez obaw

Swobodnie rozmawiaj w podróży
Zdobądź wymarzony awans
Korzystaj z pomocy trenera

Przygotuj się do zdania egzamin

Rozwijaj swoje zainteresowania

Ucz się we własnym tempie

Spełniaj swoje marzenia

 

Jak wygląda kurs angielskiego online?

Ile to kosztuje?

Poznaj korzyści z nauki angielskiego online:

Kurs jest dopasowany do Twoich potrzeb

Sam kontrolujesz tempo nauki

Nie marnujesz czasu na dojazdy

Możesz się łączyć przez smartphone

Sam decydujesz ile czasu poświęcasz na naukę

Zajęcia są urozmaicone dzięki multimediom

Masz trenera, który pomaga na każdym kroku

Uczysz się tam gdzie masz internet

Co o nas mówią? 🥇

Nasza szkoła pomaga mówić po angielsku już od ponad 6 lat. Każdy z lektorów ma minimum 10 lat doświadczenia w uczeniu.

Zgłoszenie na kurs online

Po wypełnieniu zgłoszenia online umówimy się na pierwsze spotkanie zapoznawcze. W zależności od wybrane formy nauki spotkanie odbędzie się indywidualnie lub w grupie. Można też kontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc na numer +48 58 380 18 86.

Trwają zapisy na rok szkolny 2024/2025 🥳