📱 +48 577 500 850

Dawniej “Angielski dla każdego”

Najważniejsze czasy w angielskim w 4 dni

Podczas 4 około godzinnych sesji raz na zawsze wytłumaczymy ci najważniejsze czasy w języku angielskim, żebyś mógł się nimi spokojnie posługiwać i ogarniać testy w szkole (jeśli wciąż się uczysz) 👩‍🎓👨‍🎓

Kurs jest dostępny na platformie online, gdzie w każdej chwili możesz się zalogować i zacząć korzystać z materiałów.

Czasy w angielskim wcale nie są trudne

Dla wielu z nas jednym z największych zmartwień w nauce języka angielskiego jest gramatyka. Często słyszymy, że „ja chcę się uczyć mówić, a nie gramatyki”. Zła wiadomość jest taka, że żeby móc swobodnie mówić (i być zrozumianym), potrzebujemy ogarnąć gramatykę na pewnym poziomie. Dobra wiadomość jest taka, że gramatyka wcale nie jest taka trudna jak nam się wydaje (albo jak szkoła dała nam ją odczuć).

Częstym pytaniem wśród osób zniechęconych nauką języka angielskiego jest to, że przecież w angielskim jest tyle czasów. Taki mit sprawia, że zanim porządnie zaczniemy naukę martwimy się ogromem tego, co nas spotka. Co więcej, czasami przez tę rzekomo ogromą ilość czasów mamy wrażenie, że to już polski jest łatwiejszy. Nie jest! I wcale nie jest tak, że w polskim jest mniej czasów. Nie wierzysz?

W polskim mamy czasy przeszły, teraźniejszy i przyszły. A w angielskim? Przeszły i teraźniejszy! Tylko dwa ? I do tego każdy ma kilka aspektów. Technicznie to, czego używamy do mówienia o przyszłości to nie są czasy. Same aspekty są dość proste i bardzo powtarzalne. Załapiesz jakiś dla teraźniejszości to ogarniesz przeszłość. Czasy w angielskim nie są trudne!

Poznaj najważniejsze czasy do komunikacji po angielsku

Być może jesteś jedną z osób, które zaczęła się uczyć angielskiego i czujesz się przytłoczony ilością czasów. Przez lata prób ogarnięcia ich masz poczucie, że wciąż ich nie łapiesz…

Kurs online „Najważniejsze czasy w języku angielskim w 4 dni” jest stworzony po to, żebyś raz na zawsze zrozumiał najważniejsze czasy i umiał ich używać w codziennej komunikacji.

Zobacz jakie korzyści niesie ze sobą ten kurs i przekonaj się, że angielski tak naprawdę nie jest taki trudny

Złap motywację do nauki

Nie bój się być źle zrozumiany

Naucz się używać czasów

Popraw wyniki w szkole

Powtórz to, co już wiesz

Przygotuj się do testów

Bądź gotowy na wyjazdy

Raz na zawsze ogarnij czasy

Dlaczego kurs online „Najważniejsze czasy w języku angielskim w 4 dni”?

Już czas, żebyś zrozumiał, że angielski wcale nie jest trudny. Może przez lata próbowałeś ogarnąć gramę, uczyłeś się czasów i nie wiedziałeś o co w nich chodzi. Chcemy, żeby mógł ułożyć sobie w głowie to, co jest najważniejsze i przede wszystkim nauczył się z tego korzystać.

Nie ma sensu wkuwać regułek i liczyć na to, że w jakiś magiczny sposób to w końcu zacznie działać. Mamy dla Ciebie sprawdzone wyjaśnienia, które szybko załapiesz i będziesz w stanie ich użyć. Pokażemy Ci podobieństwa w czasach, żebyś nie miał poczucia, że każdy czas to osobna historia. Zobaczysz wzory układania zdań, które udowodnią, że angielki działa jak zabawa klockami.

Nauka dostosowana do Ciebie

Forma online da Ci swobodę nauki

Natychmiastowy dostęp do materiałów

Będziesz mógł zadawać pytania

Uczysz się na komputerze, tablecie, smartphone

Prosta w obsłudze platforma do nauki online

Możesz wracać do materiałów kiedy chcesz

Otrzymasz za darmo aktualizacje kursu

Masz gwarancję satysfakcji

Jak wygląda kurs „Najważniejsze czasy w języku angielskim w 4 dni”?

Ile to kosztuje?

4 dni, żeby poznać czasy w angielskim

Poświęć 4 popołudnia i raz na zawsze ogarnij czasy w angielskim. Po ukończeniu kursu, w końcu będziesz mieć poczucie, że czasy angielskie są proste i będziesz w stanie spokojnie ich używać.

Co o nas mówią? 🥇

Wiemy, jak skutecznie uczyć angielsko online i offline.

Dołącz do kursu

Kliknij przycisk, wykup dostęp i odkryj jak proste są czasy w języku angielskim.

Trwają zapisy na rok szkolny 2024/2025 🥳